PREKIŲ PRISTATYMAS

Dėl visuotinio karantino keičiasi siuntų pristatymo tvarka visoje Lietuvoje 

Prekes  pristatome visoje  Lietuvoje ir Europos Sąjungoje pirkėjo nurodytu adresu.
         Patikrinus užsakymą ir sulaukus apmokėjimo, apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu (turint pašto dėžutė Gmail, prašom tikrinti spam katalogą.) arba telefonu.    
         Pirkėjas prekes gali užsakyti visą parą ištisus metus. Užsakymai, pateikti darbo dienomis po 16 val., savaitgaliais ar švenčių dienomis, bus peržiūrėti artimiausią darbo dieną.
         Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje - pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 2- 6 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo. Jei Jūsų užsakytos prekės nėra sandėlyje – prekes pristatysime per 10 darbo dienų po apmokėjimo gavimo.

Lietuvos paštas - nuo 2.200€ iki 2.80€ (iki 2 kg.)

Pristatymas per DPD kurjerį Lietuvojė:  3.60(Bekontaktis siuntų pristatymas)

Apmokėjimas pristatymo metu per DPD kurjerį Lietuvojė: + 2(Atsiskaitymas tik banko kortelėmis)

Omniva paštomatai Lietuvojė: nuo 2.20€  

Omniva paštomatai Latvija: nuo 4.70€

Omniva paštomatai Estija- nuo 5.10€

Bekontaktis siuntų pristatymas

Siunta privačiam asmeniui

Siuntų pristatymas ir toliau lieka bekontaktis. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Siuntos gavėjo parašas keičiamas PIN kodu. Siuntų pristatymo metu kurjeriai laikosi saugaus 2 metrų atstumo ir vengia kontakto su kitu asmeniu.

Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius pristatymo adresą arba kurie buvo prarasti siuntimo metu.

Laikinai neprieinama:

Kitose Europos Sąjungos Šalyse prekės pristatomos pagal siuntų tarnybos nustatytus terminus ir  kainas, dėl siuntimo išlaidų tariamasi atskirai telefonu:  +37068464189; +370 69973731 arba el.paštu: post@elegantija.lt